Hlavní menu

Detail pozice

HR Specialista

Do našeho HR týmu hledáme sympatického a komunikativního kolegu či kolegyni, který / která bude zajišťovat nábor nových zaměstnanců a podílet se na rozvoji firmy.

NAŠE SRDCE TVOŘÍ BUDOUCNOST

Na pozici "HR Specialista" hledáme zkušeného člověka s inovativním přístupem, který bude hledat nové metody náboru a aktivně oslovovat nové kandidáty. Hledáme týmového hráče, který bude oporou jak pro HR tým tak pro jednotlivá oddělení napříč firmou.

Náplň práce:

  • příprava náborových kampaní (inzertní portály, sociální sítě, workshopy, veletrhy apod.)
  • aktivní vyhledávání kandidátů
  • komunikace s kandidáty a hiring manažery
  • realizace výběrových řízení
  • spolupráce na onboardingu nových kolegů
  • hledání nových možností náboru
  • HR marketing

Nabízíme:

  • zázemí silné tradiční společnosti
  • dynamickou a samostatnou pozici
  • pracovní notebook a mobil
  • 5 týdnů dovolené
  • zvýhodněné telefonní tarify
  • pracovní dobu 7,5 hodiny denně
  • podporu vzdělávání a rozvoje
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • aktivity pro zaměstnance

Požadujeme:

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • předchozí praxi v oblasti náboru a personalistiky
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • znalost ruského jazyka výhodou
  • výborné komunikativní schopnosti
  • empatii, nadšení a vytrvalost
  • velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office, Outlook, Internet)
  • řidičský průkaz sk. B

Těšíme se na seznámení s vámi!

ŽĎAS a.s.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Strojírenská 675/6, 591 01  Žďár nad Sázavou-Žďár nad Sázavou 1, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

ŽĎAS, a.s.

Kontakt

ŽĎAS, a.s.
Radmila Rolinková
Telefon: 607 030 781, E-mail: personalni@zdas.cz